Yaşam

Bir dönemin efsane ismi VJ Bülent kalp krizi geçirdi

Yıllar önce Kral TV’de yaptığı yayınlarla geniş bir hayran kitlesine ulaşan ve daha sonra sakin bir hayat sürmeye başlayan VJ Bülent lakaplı Bülent Çarıkca, geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı.

O ANGIIO’ydu

Magazinsortie’nin haberine göre; Annesinin ölümünün ardından günlerce sıkıntı yaşayan ve psikolojik tedavi görmeyi reddeden ünlü isim, yaşadıklarından etkilenince rahatsızlandı. Bülent Çarıkçı önceki gün Edirne’de kalp spazmı sonucu acilen hastaneye kaldırıldı.

“SABAHA KARŞI bayıldım, bana gelince ambulans çağırdım”

Kalp spazmı geçirdiği anları anlatan VJ Bülent, “2 yıl 1 ay önce annemi kaybettim. Çok üzüldüm, gözyaşlarım hiç dinmedi… Sonunda kalp spazmı geçirdim. her şey acıydı beni bu duruma getiren hüzündü gece 04:00 gibi hastalandım yangından dolayı ağrıdan uyandım ayakta serin bir yer arıyordum sonra birden bayıldım , hatırlamıyorum… Kafamı cama ve yere vurabilirdim çok şükür başım yumuşak bir yere geldi.. Uyandığımda su ile ilgiliydim rezidansta aradım Aklıma gelir gelmez ambulansla hastaneye kaldırdılar” dedi.

“MR YAPILDI, GEMİDEN SIVI ALINDI”

Tedaviyi anlatan ünlü isim, sözlerine şöyle devam etti: “Bana sanal anjiyo yaptılar. MR çekildi ve damardan sıvı ilaç verdiler. Bu yeni bir teknikti. Sonrasında kendimi çok yorgun hissettim. Bugün çok yorgunum.” Daha yetkin.’ dedi.Ben de orta aşıdan şüphelendim… Doktor bana dedi ki ‘2 yıl annen için ağlamak ne demek? Kalbini krize soktun!…” Hayır daha fazla pişmanlık Bundan sonra elimden geldiğince stresten uzak durmaya çalışacağım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu